Předplatitelé Deníku navštívili za odměnu Dvůr Olšiny v Karviné

V sobotu 15. října jsme se spolu s manželkou zúčastnili bonusové akce Deníku pro předplatitele a to ve Dvoře Olšiny v Karviné. Jedná se o bývalý statek z roku 1767, který před jeho likvidací zachránili noví majitelé. Z rozpadnutého objektu udělali krásnou restauraci, hotel, chov koní s ustájením, jízdárnou, kočárovnou, venkovním posezením s možností grilování. Celoroční provoz zajištěn bezbarierovým přístupem.

Areál a jeho zaměstnanci poskytují další služby- výuku jízdy na koních, vyjížďky na koních i kočárem, hipoterapii pro Lázně Darkov, příměstské tábory pro děti s koňmi, víkendové pobyty, oslavy narozenin, svatby, kdy novomanželé dostanou zdarma svatební apartmán v hotelu. Strávili jsme zde s manželkou krásné dopoledne s prohlídkou celého zařízení a chutným obědem. Byli jsme mile překvapeni perfektní obsluhou. Šéfkuchař Petr Svoreň provedl objektem a seznámil s jeho historií.

Chtěli bychom tímto všem výše jmenovaným vyslovit poděkování za vysokou profesionalitu, odbornost a skromnost. Zároveň si dovolujeme poděkovat Deníku za prožití nevšedních zážitků. Doporučujeme občanům Karviné dané zařízení navštívit s celou rodinou. 

manželé Niezgodovi