top of page

Stanislava, booking.com

Originálne, veľmi pekné, nezabudnuteľné. Zariadené s láskou a citom. Pre nás. Klobúk dolu. Raňajky vynikajúce, bohaté, okrem iného čerstvo pripravené lievance, vhodna nevtieravá hudba, veľmi milá, profesionálna obsluha, citili sme sa ako niekde na farme vo francúzsku...Krásna vychádzka na koni lesom... Top! Odporúčame..

IMG_6439.jpg
IMG_4094_edited_edited.jpg
Michal, booking.com

Perfektní ochota personálu, krásně a citlive zrekonstruovany statek - hotel, vybaveny v kvalitě hotelu nejvyšší třídy. Rádi zde jezdíme... již mnohokrát

Martin a Beáta Sosnovi

Dobrý den,
chtěli bychom Vám poděkovat za bezchybné přípravy a průběh naší sobotní svatební hostiny. Byli jsme moc spokojeni se vstřícností personálu, vynikajícím jídlem, nádherným ubytováním i neopakovatelným kouzlem Dvoru Olšiny. Samé pozitivní ohlasy jsme slyšeli i od všech svatebčanů. Jsme moc rádi, že jsme si pro náš Den D vybrali právě Dvůr Olšiny! Přejeme Vám co nejvíce stejně spokojených zákazníků, jakými jsme my.

34.jpg
IMG_8646_edited.jpg
M. Gerlich, Facebook

Byla jsem tam sice jen jednu noc ale byla jsem 100% spokojena. Překrásný interiér hotelu i pokoje, všude čisto a uklizeno. I venku jde vidět, že odvedli kus práce. Majitelé a personál velmi ochotní a příjemní. Využila jsem i jízdu na koni. Škoda jen, že hotel nemá i restauraci v běžném provozu, určitě by byla velice oblíbená. Pokud bude opět příležitost, ráda se sem vrátím znova ♥️

Miroslav M, tripadvisor

Pekny hotel vo velmi prijemnom prostredi. Izby su velmi pekne a pomerne velke. Kupelna obrovska. Ranajky chutne s dostatecnym vyberom. Personal pozorny, napomocny. Sucastou hotele je aj jazdiaren. Vyuzili sme aj to a mozem odporucat. 

IMG_9817_edited_edited.jpg
bottom of page